Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Громадський проект "JustLive" всіма силами допомагає лікарні швидкої медичної допомоги зібрати кошти на компресори для апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легень), котрі працюють в відділенні з найважчими пацієнтами.

Наразі наша лікарня має потребу в закупівлі якісних, американських компресорів, що будуть безперебійно і довго допомогати лікарям рятувати життя.

Допомога чудових людей з "JustLive" є вкрай необхідною і важливою. Деталі – на їх сторінці в фейсбуці "JustLive"

На базі нашої лікарні організація Захист патріотів провели курс  "Підтримка життя під час травми" для лікарів.

Всього 24 лікарі протягом 6 днів опановували сучасні підходи і алгоритми надання медичної допомоги в ситуаціях високого ризику.

З новин останнім часом тільки подяки. Бо наша лікарня того заслуговує! Тепер наш професіоналізм, черговий раз, визнаний на міжнародному рівні.

 

В липні 2018 року, після проведення ретельного аудиту, ЛШМД міста Києва продовжила свій сертифікат ISO. Це означає, що наша лікарня  відповідає  характеристикам стандартів у сфері охорони здоров’я, протоколам медичної допомоги різних рівнів, ліцензійним та акредитаційним вимогам. Тобто працює по міжнародним стандартам в сферах:

Громадська організація «Об‘єднані війною. 90-й батальйон» висловлює ПОДЯКУ - колективу  «КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»

 За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок в розвиток медицини мер Києва нагородив завідуючу лабораторії  КМКЛШМД Олену Борисівну Крятченко  почесною грамотою. Колектив лікарні вітає ії з заслуженою нагородою і бажає подальшого професійного зростання.

Привітаємо нашу Інну Мицик, котра працює у 2-му хірургічному відділенні, з виходом в фінал конкурсу на кращу медичну сестру міста Києва! Цей відеоролик, що відзнятий задопомогою наших друзів CRB Films був частиною конкурсної програми і був високо оцінений глядачами.

2019 © Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.