КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Затверджено тарифи на платні послуги з медичного обслуговування, які надає КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги»

Сьогодні лікарі, що знаходяться на передовій боротьби з COVID-19, теж потребують допомоги. Основна потреба - засоби індивідуального захисту.

Пацієнти нашої лікарні мають змогу не лише отримувати висококласну допомогу від штатних лікарів, але і отримувати консультації від спеціалістів з світовим іменем. Одним з таких лікарів є Микола Єфремович Поліщук — лікар нейрохірург, народний депутат України 4-го скликання, колишній Міністр охорони здоров'я України. Доктор медичних наук (1986), професор (1991), член-кореспондент АМНУ.

Ранковий обхід в лікарні. Тут за участю головного лікаря, начмедів, завідуючих відділень та лікуючих лікарів обговорюються найважчі хворі. Подальша тактика, прогрес і перспективи лікування. У деяких випадках ми в ЛШМД можемо долучати світові величини медичної науки. Одним з таких лікарів є Іван Савович Зозуля. Він консультує нейро пацієнтів. Хочеться вам розказати про нього.Зараз він доктор медичних наук, професор, академік АН Вищої Освіти України, заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Нью-Йоркської Академії Наук, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Дійсний член Європейської Асоціації природознавства. Лікар невролог, але весь список його досягнень і нагород дуже великий.

Жінка, котру було збито на пішохідному переході біля метро Дорогожичі  21.03.19, потрапила до ЛШМД. Стан при поступленні був критичний: глибока кома, множинні переломи, черепно-мозкова травма. Декілька тижнів лікарі боролися за її життя і можливість відновлення.

Отже, нарешті початок серйозних структурних змін в галузі соціальної медицини ознаменований впровадженням ДСГ (діагностика споріднених груп), що по суті є першим кроком для створення досконалої світової моделі страхової медицини в Україні та початком створення умов для оновлення матеріально-діагностичної бази всіх лікувальних установ. ДСГ являє собою групи захворювань, які подібні за середньою ресурсоємністю (вартістю, структурою витрат, набором використовуваних клінічних ресурсів тощо).

Усі системи фінансування лікарень на базі ДСГ базуватимуться на п’яти складових:

Шановні громадяни, наша лікарня приєднується до національного заходу «Всеукраїнський тиждень громадського здоров'я». Основною метою такого заходу є, в першу чергу, інформування про хід реформ в медичній галузі, а також попередження захворювань, збільшення тривалості життя і зміцнення здоров'я шляхом організованих зусиль всього суспільства.

Колектив та адміністрація лікарні хочуть прокоментувати останне інтервью мера Києва Віталія Кличка, де він неправильно назвав цифри летальності в ЛШМД.

Це була лише невелика оговорка, котру може зробити кожен, а особливо така зайнята людина, як він. Думаємо, що всі зрозуміли, що малося на увазі - летальність в відділені інтенсивної терапії загального профілю значно знизилася і продовжує знижатися.

Громадський проект "JustLive" всіма силами допомагає лікарні швидкої медичної допомоги зібрати кошти на компресори для апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легень), котрі працюють в відділенні з найважчими пацієнтами.

Наразі наша лікарня має потребу в закупівлі якісних, американських компресорів, що будуть безперебійно і довго допомогати лікарям рятувати життя.

Допомога чудових людей з "JustLive" є вкрай необхідною і важливою. Деталі – на їх сторінці в фейсбуці "JustLive"

На базі нашої лікарні організація Захист патріотів провели курс  "Підтримка життя під час травми" для лікарів.

Всього 24 лікарі протягом 6 днів опановували сучасні підходи і алгоритми надання медичної допомоги в ситуаціях високого ризику.

Сторінка 1 із 2
2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.