Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Жінка, котру було збито на пішохідному переході біля метро Дорогожичі  21.03.19, потрапила до ЛШМД. Стан при поступленні був критичний: глибока кома, множинні переломи, черепно-мозкова травма. Декілька тижнів лікарі боролися за її життя і можливість відновлення.

Отже, нарешті початок серйозних структурних змін в галузі соціальної медицини ознаменований впровадженням ДСГ (діагностика споріднених груп), що по суті є першим кроком для створення досконалої світової моделі страхової медицини в Україні та початком створення умов для оновлення матеріально-діагностичної бази всіх лікувальних установ. ДСГ являє собою групи захворювань, які подібні за середньою ресурсоємністю (вартістю, структурою витрат, набором використовуваних клінічних ресурсів тощо).

Усі системи фінансування лікарень на базі ДСГ базуватимуться на п’яти складових:

Шановні громадяни, наша лікарня приєднується до національного заходу «Всеукраїнський тиждень громадського здоров'я». Основною метою такого заходу є, в першу чергу, інформування про хід реформ в медичній галузі, а також попередження захворювань, збільшення тривалості життя і зміцнення здоров'я шляхом організованих зусиль всього суспільства.

Колектив та адміністрація лікарні хочуть прокоментувати останне інтервью мера Києва Віталія Кличка, де він неправильно назвав цифри летальності в ЛШМД.

Це була лише невелика оговорка, котру може зробити кожен, а особливо така зайнята людина, як він. Думаємо, що всі зрозуміли, що малося на увазі - летальність в відділені інтенсивної терапії загального профілю значно знизилася і продовжує знижатися.

Громадський проект "JustLive" всіма силами допомагає лікарні швидкої медичної допомоги зібрати кошти на компресори для апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легень), котрі працюють в відділенні з найважчими пацієнтами.

Наразі наша лікарня має потребу в закупівлі якісних, американських компресорів, що будуть безперебійно і довго допомогати лікарям рятувати життя.

Допомога чудових людей з "JustLive" є вкрай необхідною і важливою. Деталі – на їх сторінці в фейсбуці "JustLive"

На базі нашої лікарні організація Захист патріотів провели курс  "Підтримка життя під час травми" для лікарів.

Всього 24 лікарі протягом 6 днів опановували сучасні підходи і алгоритми надання медичної допомоги в ситуаціях високого ризику.

З новин останнім часом тільки подяки. Бо наша лікарня того заслуговує! Тепер наш професіоналізм, черговий раз, визнаний на міжнародному рівні.

 

В липні 2018 року, після проведення ретельного аудиту, ЛШМД міста Києва продовжила свій сертифікат ISO. Це означає, що наша лікарня  відповідає  характеристикам стандартів у сфері охорони здоров’я, протоколам медичної допомоги різних рівнів, ліцензійним та акредитаційним вимогам. Тобто працює по міжнародним стандартам в сферах:

Громадська організація «Об‘єднані війною. 90-й батальйон» висловлює ПОДЯКУ - колективу  «КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ»

 За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок в розвиток медицини мер Києва нагородив завідуючу лабораторії  КМКЛШМД Олену Борисівну Крятченко  почесною грамотою. Колектив лікарні вітає ії з заслуженою нагородою і бажає подальшого професійного зростання.

Сторінка 1 із 2
2019 © Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.