КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Завідувач травматологічним відділенням №1 Остапенко Сергій Михайлович. У 1991 році закінчив Київський медичний інститут ім.О.О.Богомольця, лікувальний  факультет, має стаж роботи 26 років, посаду завідувача займає з 2008 року, має  вищу кваліфікаційну  категорію, володіє  знаннями  та навичками  по організації роботи служби.

Контактні телефони :

(044) 527-69-24

(044) 527-69-25

Травматологічне відділення №1 входить у структурний підрозділ Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.  Відділення  має 60-ти ліжковий фонд та розташоване на 8 поверсі 12-ти поверхового лікувального корпусу. Операційний блок знаходиться на 2 поверсі , має  4 операційні столи.  У травматологічному відділенні №1  є 1 перев’язувальний, 2 маніпуляційних  кабінети,  1 гіпсувальний  та 1 процедурний кабінет, їдальня. У відділенні є 5 одномісних палат, 3 двомісні та 12 п’ятимісних палат.

У відділенні працює 20  медичних сестер, всі  атестовані із спеціальності  «Сестринська справа»: вищу категорію  мають 17 медичних сестер. 

Травматологічне відділення №1   створене і функціонує з метою інтеграції і ефективного використання ресурсів для досягнення найкращих кінцевих результатів в наданні висококваліфікованої та спеціалізованої допомоги хворим з травмами та захворюваннями опорно-рухової системи, множинною та поєднаною скелетною травмою.  

 Основними завданнями відділення є :

 - Надання невідкладної та планової спеціалізованої допомоги хворим з травмами опорно-рухової системи, множинною та поєднаною скелетною травмою;

 - Надання планової допомоги хворим з захворюваннями опорно-рухової системи;

 - Відділення є  базою Української військово-медичної Академії.   

За 2017 рік у відділенні  проліковано 1581 пацієнт, із них прооперовано 1237 пацієнтів, виконано 1428 оперативних втручань. Лікарі відділення постійно приймають участь у конференціях та симпозіумах з участю  вітчизняних та іноземних  спеціалістів, пройшли базові та продвинуті  курси АО ALUMNI та є членами українського відділення міжнародної асоціації остеосинтезу. Оперативне лікування хворих  проводиться згідно класифікації та принципів АО. 

У практику роботи відділення продовжено впровадження наступних нових  методів лікування:

 - мінімально і малоінвазівний остеосинтез довгих кісток із малих та крапкових розтинів з використанням дистрактора для закритої репозиції переломів;

 - малоінвазивний остеосинтез пластинами з кутовою стабільністю гвинтів LCP, LISS, PHILOS із крапкових розтинів з використанням дистрактора для закритої репозиції уламків;

 - артроскопія колінного суглобу, пластика зв'язок колінного суглобу;

 - мінімально та малоінвазивний  остеосинтез  переломів  проксимального  відділу  стегнової  кістки   PFN-фіксатором,  під  контролем ЕОП апарату. 

 - використання  переднього  хірургічного  доступу при тотальному цементному, безцементному та гібрідному ендопротезуванні кульшового суглобу ендопротезами     «BEZNOSKA», «LIMA», «ЕVOLUTIS»  « ZIMMER»

 - тотальне  ендопротезування  колінного  суглобу.

- остеосинтез п’яткової кістки спеціальною п’ятковою пластиною;

- закритий остеосинтез блокованим стержнем при переломах стегнової, великогомілкової та плечової кісток;

- використання стержнів з антибактеріальним покриттям та бусів з антибіотиком при відкритих та вогнепальних переломах, ВАК систем при лікуванні вогнепальних ран.

- остеосинтез переломів акроміального кінця ключиці Hook-пластинами;

- закритий остеосинтез блокованими реконструктивними, звичайними та ретроградними стержнями при переломах стегнової, плечової та великогомілкової кісток;

- використання задньо-внутрішнього розтину при остеосинтезі багато уламкових внутрішньо суглобових переломах проксимального епіметафізу великогомілкової кістки 41 С3 за АО.

Накопичений великий досвід надання допомоги хворим з важкою поєднаною травмою у співпраці з іншими відділеннями лікарні (реанімаційно-анестезіологічне , хірургічне та нейрохірургічне відділення та ін.) дозволяє досягати добрих функціональних результатів, відновлення працездатності в найкоротші терміни, повернення до активного способу життя, повної соціально-трудової адаптації пацієнтів. Створення оптимальних умов для загоєння перелому, що досягається переважно при оперативному методі лікування, суттєво скорочує термін непрацездатності пацієнта.

Перегортаючи сторінки історії відділення ,яке існувало з моменту заснування лікарні,слід відмітити позитивну тенденцію розвитку та впровадження сучасних технологій лікування хворих. Великий особистий внесок робили та продовжують робити усі співробітники травматологічного відділення №1. Із року в рік не втрачаючи милосердя, доброти та відданості працює згуртований колектив лікарів,середнього та молодшого персоналу, про це свідчить низький рівень відтоку кадрів із відділення. Набуваючи професійного досвіду,підвищуючи постійно свій професійний рівень на варті життя та здоров’я людей стоять досвідчені  лікарі, медичні сестри та молодші медичні сестри. 

У відділенні працює 20 лікарів  ортопед-травмалогів.

Пастушков Олександр Валерійович - ортопед-травматолог вищої категорії   

Король Валерій Григорович  - ортопед-травматолог вищої категорії

Назаренков Костянтин Ігоревич  - ортопед-травматолог вищої категорії

Остапенко Михайло Леонідович - ортопед-травматолог вищої категорії

Калюжний Геннадій Вікторович - ортопед-травматолог  вищої категорії

Голіков Валерій Миколайович - ортопед-травматолог вищої категорії

Градов Володимир Володимирович - ортопед-травматолог вищої категорії

Скуратов Юрій Васильович - ортопед-травматолог вищої категорії

Макаров Ігор Віталійович - ортопед-травматолог вищої категорії

Армашкін Володимир Олександрович - ортопед-травматолог  вищої категорії

Накоренок Ілля Михайлович - ортопед-травматолог вищої категорії

Сапон Петро Петрович - ортопед-травматолог  вищої категорії

Голдис Руслан Володимирович - ортопед-травматолог першої категорії

Малімоненко Максим Олегович - ортопед-травматолог першої категорії

Гвоздинський Андрій Володимирович - ортопед-травматолог другої категорії

Скаба Сергій Іванович - ортопед-травматолог другої категорії

Гапієнко Роман Олександрович - ортопед-травматолог другої категорії

Сусак Михайло Ярославович  - ортопед-травматолог 

Щерінський Юрій Анатолійович -ортопед-травматолог.

2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.