КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Відділення функіональної діагностики працює з часу заснування Київської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. В 2011 році було реорганізовано . Працює в цілодобовому режимі. За рік у відділенні проводиться близько 35000 обстежень.

Відділення функціональної діагностики являється діагностичним, консультативним і організаційно-методичним центром з питань інструментальної діагностики захворювань і функціонального стану серцево-судинної системи.

Контактний телефон: 

(044) 527 69 08

У відділенні працює 5 лікарів функціональної діагностики:

- Притуп Юлія Володимирівна – завідувач відділенням,
- Засядько Наталія Юр’ївна,лікар першої кваліфікаційної категоріїї;
- Нечай Елеонора Леонідівна,лікар вищої кваліфікаційної категоріїї;
- Панчак Григорій Степанович, лікар вищої кваліфікаційної категоріїї;
- Гайворонська Наталія Федорівна, лікар-спеціаліст.

У відділенні проводяться такі методи дослідження:

-Електрокардіографія – найпоширеніший метод дослідження серця. Маємо можливість оцінити порушення таких функцій серця як збудливість та провідність імпульсу по нервово-м’язовову волокну, наявність змін у серці ( інфаркт міокарду, гіпоксія та ін.), гіпертрофію відділів серця, ритм його роботи. Проводимо нормативний запис ЕКГ з 12 відведеннями, запис ЕКГ по Небу, запис Екг по Слопаку, ЕКГ – прості ортогональні відведення. При необхідності проводимо проби з фізичним навантаженням, ортостатичні проби, проби з гіпервентиляцією, ритмограму.
Показами до проведення ЕКГ є: особи, старші 40 років, що звертаються за медичною допомогою, НЦД, вегето-судинна дистонія, різноманітні порушення ритму та провідності, ішемічна хвороба серця, міокардити, інфаркт міокарду, артеріальна гіпертензія, міокардіодистрофія, вроджені вади серця, захворювання легень з проявами серцево-легеневої недостатності, синкопальні стани, підготовка до оперативних втручань та інше.
-Ультразвукове дослідження серця – ехокардіографія. Дозволяє досліджувати стан внутрішньосерцевої гемодинаміки, визначати розмір порожнин серця, стан стінок, зони інфаркту,новоутворення, зміни в перикарді, стан клапанного апарату серця, вроджені і набуті вади серця та інше.
Направляються хворі з ІХС, гіпертонічною хворобою, кардіоміопатіями, вродженими та набутими вадами серця, перикардитами, легеневою гіпертензією та іншою серцево-судинною патологією.

2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.