КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Телефони приймального відділення:

Реєстратура: 527-69-10.

Стіл довідок: 527-69-08.

Завідувач відділенням: 527-69-85;

Черговий адміністратор: 527-69-11;

Приймальне відділення лікарні швидкої медичної допомоги працює в складі КМК ЛШМД з моменту її відкриття (1985) і призначено для надання невідкладної медичної допомоги хворим та травмованим.

Для виконання визначених задач персонал приймального відділення та чергові лікарі спеціалісти в приймальному відділенні здійснюють наступні функції:

Реєстрацію всіх хворих та постраждалих, що звернулись по допомогу.
Лікарський огляд та первинну діагностику.
Надання невідкладної медичної допомоги.
Визначення черговості, характеру та місця надання медичної допомоги усім, хто її потребує.
Забезпечення екстрених методів обстеження (СКТ, ЕКГ, Rö - обстеження, лабораторні методи, УЗД, ФГДС, КТГ).
Ізоляцію хворих з підозрою на інфекційні захворювання.
Санітарну обробку з попереднім оглядом пацієнта на педикульоз, скабієз.
Транспортування хворих за призначенням.
Сповіщення міліції та інших відомчих служб, адміністрації лікарні, ДОЗ КМДА про тяжкі травми, отруєння, аварії та катастрофи згідно наказу ГУОЗ та МЗ.
Зв’язок із ЦЕМД та МК, іншими ЛПЗ міста.
Надання інформації відповідним особам або організаціям про долю та стан хворих, або постраждалих, що звертались до приймального відділення за допомогою.
У випадках надходження великої кількості хворих або постраждалих – забезпечення медичного сортування та надання першої лікарської допомоги із залученням в разі необхідності спеціалістів з відділень або інших ЛПЗ.

Для виконання вищезазначених функцій приймальне відділення має необхідні приміщення в складі відділення та розміщені на його території: реєстратуру, стіл довідок, кабінети лікарського огляду, н/х перев’язувальну, маніпуляційну, експрес-лабораторію, Rö - кабінет, кабінет функціональної діагностики, бокс, приміщення для допоміжних та господарських потреб, протишокову палату, резервну кімнату на випадок масового поступлення, резервний запас медикаментів на випадок масового поступлення хворих.

В складі приймального відділення є такі спеціалісти: терапевт, гінеколог, уролог, ЛОР, невропатолог, окуліст, ендокринолог, інфекціоніст, дерматовенеролог, психіатр, стоматолог, стоматолог - хірург, онколог.

Приймальне відділення як і лікарня працює в цілодобовому режимі.
В оглядових приймального відділення цілодобово працюють бригади: політравматологічна, нейрохірургічна, травматологічна, токсикологічна, хірургічна та реанімаційно - анестезіологічна бригада в протишоковій палаті.

В середньому за добу в приймальному відділенні надається допомога біля 200 хворим та травмованим, що за рік складає біля 60000 осіб. Періодично кількість, осіб яким надається медична допомога в приймальному відділенні досягає 300.
Лікарями консультантами приймального відділення за рік надається біля 18000 консультацій хворим та травмованим.

2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.