КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Завідувач відділення – Коваль Т. С. – лікар-фізіотерапевт вищої категорії.
Контактний телефон: 527-69-34
Відділення фізіотерапії обслуговує стаціонарних хворих і співробітників лікарні. У відділенні наявні два кабінети електролікування та два кабінети масажу. У відділенні проводяться наступні види фізіотерапевтичного лікування:
1. Гальванізація та медикаментозний електрофорез;
2. Ампліпульстерапія;
3. Магнітотерапія;
4. Ультразвукова терапія;
5. Світлолікування;
6. Дарсонвалізація;
7. Аерозольтерапія;
8. УВЧ-терапія;
9. Лікувальний масаж.
Процедури електролікування та масажу відпускаються хворим у кабінетах відділення фізіотерапії, а також лежачим хворим у палатах профільних відділень та у реанімаційних блоках.
Фізіотерапевтична допомога надається хворим, які проходять курс стаціонарного лікування у відділеннях КМКЛШМД з різною патологією:
1. Закриті та відкриті черепно-мозкові травми;
2. Гострі порушення мозкового кровообігу;
3. Захворювання шлунково-кишкового тракту;
4. Захворювання та травми хребта та спинного мозку;
5. Травми опорно-рухового апарату;
6. Захворювання серцево-судинної системи;
7. Гострі отруєння;
8. Захворювання та травми органів грудної клітини.
У колективі відділення фізіотерапії працюють чотири медичних сестри фізкабінету та три медичних сестри з масажу, які пройшли спеціальну підготовку. Медичні сестри відділення мають вищі кваліфікаційні категорії з фізіотерапії або масажу. Співробітники відділення згідно з планом підвищення кваліфікації проходять курси удосконалення та атестації на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії. Стаж роботи співробітників відділення від 14 до 26 років.
Враховуючи, що в лікарню швидкої медичної допомоги, госпіталізуються хворі, які потребують ургентної допомоги – гостра хірургічна патологія, різні сполучні краніоторакоабдомінальні травми, дорожньо-транспортні ушкодження, гострі отруєння – колектив відділення проводить пацієнтам КМКЛШМД необхідне фізіотерапевтичне лікування, беручи до уваги стан хворих та наявність показань і протипоказань до проведення електропроцедур та масажу.

 

2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.