КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

I нейрохірургічне відділення є частиною високо професійного коллективу КМКЛШМД. Відділення нейрохірургії №1 розташовано на 3 поверсі КМКЛШМД і розраховано на 60 ліжок.

Очолює відділення заслужений лікар, лікар-нейрохірург вищої  категорії   Комарницкий  С.В. У складі відділення працюють лікарі вищої категорії -8, лікарі 1 категорії-4, лікарі 2 категорії-4, також 2 кандидати медичних наук.

Тел. Відділення  (044) 527 6968

Діагностика та лікування є основними напрямками діяльності нейрохірургічного відділення, а саме: лікування пацієнтів з струсом головного мозку, з ранами м’яких тканин голови, з важкою черепно-мозковою травмою, гідроцефалія, пухлини головного та спинного мозку, захворювання хребта та спинного мозку з больовим синдромом, гострі та минущі порушення мозкового кровообігу, хворі з судомним синдромом, наслідки перенесеної черепно-мозкової травми, в тому числі хронічні субдуральні гематоми та дефекти кісток черепа, хворих з запальними захворюваннями оболонок та речовини головного мозку.

У відділенні проходять лікування пацієнти переважно з Черепно мозковою травмою.

Доброзичливий та професійний персонал цілодобово виконує завдання по спостереженню, лікуванню пацієнтів з різноманітними захворюваннями та травмами нервової системи. Для пацієнтів є простора та світла столова,загальні палати та палати підвищеної  комфортабельності. Всі вікна палат металопластикові. В палатах є холодильники , а в деяких кондиціонери.

Відбувається тісна взаємодія з кафедрою нейрохірургії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. Кожну середу проходять клінічні розбори складних випадків хвороб. Постійно та систематично впроваджуються новітні методики лікування та діагностики.

В складі нейрохірургічних відділень є сучасна укомплектована з врахуванням останніх досягнень науки та техніки операційна котра постійно оновлюється.

В іі складі знаходиться операційний мікроскоп, коагуляцій ні апарати а також краніотом. І це лише частина оснащення операційної.

В лікарні є рентген операційна, де встановлений ЕОП.

Колектив постійно проходить різноманітні види навчань, щорічно лікарі відділення приймають участь в різноманітних конференціях та тренінгах.

Лікарі відділення регулярно публікують результати наукової праці на всеукраїнських конференціях.

Мета відділення:

Забезпечення безпечної та ефективної нейрохірургічної допомоги нашим пацієнтам.

Наші завдання:

Підвищення досвіду та розширення знань з метою досягнення максимальної безпеки наших хворих.

Ми дуже високо цінуємо те, що наші пацієнти обирають нас, і якщо ми виконали операційне втручання то хворий може розраховувати на подальше реабілітаційне лікування в нашому відділенні.

Доброта та чуйність це те що потрібно людині, і ми максимально намагаємось забезпечити цим наших пацієнтів.

2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.