КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Коментуємо летальність в нашій лікарні

Колектив та адміністрація лікарні хочуть прокоментувати останне інтервью мера Києва Віталія Кличка, де він неправильно назвав цифри летальності в ЛШМД.

Це була лише невелика оговорка, котру може зробити кожен, а особливо така зайнята людина, як він. Думаємо, що всі зрозуміли, що малося на увазі - летальність в відділені інтенсивної терапії загального профілю значно знизилася і продовжує знижатися.

Це стало можливо завдяки допомозі Київської міської ради, а саме мера Віталія Кличка, Гінзбург Валентині Григорівні, Поворозніку Миколі Юріевичу  вони допомогли лікарні в закупівлі надсучасного медичного обладнання, котре допомогає висококваліфікованому персоналу рятувати життя.  Також зараз вже готове до відкриття emergency department, це відділення, котре дозволить нам надавати допомогу на світовому рівні і зменшити летальність ще. Зараз ми досягли цифри 15%, враховуючи профіль нашого закладу - це дуже мало. Це світовий показник в лікарнях, що подібні на нашу. Крім того, саме відділення реанімації давно визнане закордонними колегами, як найкраще в країнах СНГ.

На останок, хочемо процитувати норвезького драматурга Генріка Ібсена "Тисячі слів залишать менший слід, ніж пам ׳ ять про один вчинок"

2021 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.