КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

 15.06.2000 року  наказом ГУОЗ м.Києва  №244 було створено Центр невідкладної травми, керівником призначено доктора медичних наук Анкіна Льва Миколайовича.

В даний час керівником центру є кандидат медичних наук Король Сергій Олександрович. В склад центру входить: травматологічне відділення №1 – завідувач- Остапенко Сергій Михайлович, травматологічне відділення №2 – завідувач -Федун Сергій Володимирович.

В практиці роботи Центру невідкладної травми застосовуються наступні методи лікування:

  1. Мало- та мінімальноінвазивні методи фіксації переломів пластинами з кутовою стабільністю (LCP) з використанням LISS навігації
  2. Блокований інрамедулярний остеосинтез при переломах стегнової, великогомілкової та плечової кісток
  3. Остеосинтез переломів проксимального відділу стегнової кістки PFNA та Gamma фіксаторами
  4. Використання переднього та передньо-латерального доступів при ендопротезуванні кульшового суглобу
  5. Тотальне ендопротезування колінного суглобу
  6. Артроскопічні методи лікування при травмах та захворюваннях колінного, плечового та гомілково-ступневого суглобів, зокрема: артроскопічний дебрідмент, шов менісків та парціальна меніскектомія, пластика зв’язкового апарату колінного та плечового суглобів, хондропластика, артроскопічний асист при внутрішньо-суглобових переломах
  7. Використання якірних систем та TightRope при травмах різної локалізації
  8. Лікування важких переломів кісток тазу та вертлюгової западини за найбільш сучасними методиками світового рівня
  9. Коригуючі оперативні втручання при набутих деформаціях нижніх кінцівок (плоско-вальгусна деформація стоп, варус – вальгус деформація колінного суглобу)
  10. Використання VAC систем, стержнів з антибактеріальним покриттям та цементних бус з антибіотиком при ускладнених випадках

При оперативних втручаннях широко застосовуються інтраопераційний рентген-контроль та C-arm, тракційно-репозиційна приставка до ортопедичного столу.

Застосовуються сучасні підходи до діагностики та лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату: ортопедичне УЗД суглобів та м’яких тканин, ЕНМГ, інтра- та параартикулярні ін’єкції, введення PRP (плазмотерапія), ударно-хвильова терапія, ЛФК та механотерапія, тощо.

Нормами в наданні медичного обслуговування є такі параклінічні методи, як комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, УЗД-діагностики, весь спектр лабораторно-діагностичних засобів.

 

2025 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Розробка сайту компанія 1 Web Development