КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Завідуючий відділенням – Лобанов Сергій Миколайович, кандидат медичних наук, хірург  вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи – 35 років.

Час роботи завідуючого: понеділок - п’ятниця – 8.00- 16.12, субота та неділя – вихідні.

Номер робочого телефону завідуючого: 044 527 69 79.

Хірургічне відділення №2 входить до структурного підрозділу Київської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, яка організована в 1985 році. Відділення має 60 ліжковий фонд і розташоване на 6 поверсі 12 поверхового корпусу. Відділення має 4 двомісні палати, 3 одномісні палати, 10 шестимісних палат, 2 перев’язочні, 2 маніпуляційні кабінети, 1 столову, господарчі кабінети. Відділення є базами кафедр:

- кафедра хірургії стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (Керівник центру  лікування захворювань печінки, жовчних проток та підшлункової залози доктор мед. наук, професор Сусак Я.М.)

- кафедра хірургії №3 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (к.мед.н Лобанов С.М.)

- кафедра хірургії військово медичної академії (к.мед.н., доцент Денисенко В.М.)

- кафедра невідкладних станів КМАПО ім. П.Л. Шупика (к.мед.н., доцент Максименко М.В.)

- кафедра медицини катастроф та військово-медичної підготовки КМАПО ім. П.Л Шупика (к.мед.н., доцент Сличко І.Й.)

У відділенні працюють 19 хірургів, 6 кандидатів медичних наук, 15 хірургів мають вищу категорію, 3 хірурги мають першу кваліфікаційну категорію, другу категорію-1.

Хірургічне відділення №2 займається консультативно- діагностичною та лікувальною допомогою пацієнтам з різними хірургічними захворюваннями.

Пріорітетне напрямком роботи відділення є надання допомоги хворим з захворюваннями гепатопанкреатодуоденальної зони. Виконуються лапароскопічні та традиційні хірургічні втручання. За рік у відділенні  отримують лікувально діагностичну допомогу більше 2,9 тис. пацієнтів, виконується більше 1,5 тис операцій різного ступеня складності із застосуванням новітніх технологій та досягнень сучасної хірургії.

На базі відділення в цілодобовому режимі працює:

Кабінет інтервенційної сонографії та ультразвукової діагностики;

Ендоскопічний кабінет з застосуванням малоінвазивних маніпуляцій на великому дуоденальному сосочку;

Також відділення має у своєму розпорядженні всі необхідні сучасні методи діагностики: лабораторні методи, компьютерна томографія, магнітно - резонансна томографія

Хірургічне відділення №2 надає допомогу як в ургентному так і плавному порядку цілодобово 365 днів на рік.

Функціональні підрозділи відділення:

Відділ лікування захворювань підшлункової залози (гострий панкреатит та його ускладнення)

У відділенні застосовують метод комплексного лікування хворих на гострий некротичний панкреатит з пріоритетом застосування малоінвазивних хірургічних навігаційних втручань. На базі відділення розроблено алгоритм надання допомоги хворим на гострий некротичний панкреатит, що полягає в госпіталізації цих пацієнтів у відділення реанімації та інтенсивної терапії для постановки центральної вени з виконанням гемодинаміної ресуститації, перидурального катетеру для знеболення та покращення функції кишківника, зонда для раннього ентерального харчування в порожню кишку та виконання лапароцентезу під сонографічною навігацією для евакуації ферментативного випоту з черевної порожнини. Для корекції локальних ускладнень у хворих на гострий некротичний панкреатит, що характеризуються гострими рідинними утвореннями в ділянках за очеревинного простору та сальниковій сумці широко застосовуються інтервенційні методи дренування під ультрасонографічною навігацією. Також на базі хірургічного відділення у хворих на гострий некротичний панкреатит розроблений та впроваджений в клінічну практику спосіб прогнозування інфекційних ускладнень, шляхом оцінки функціонального резерву фагоцитів периферичної крові з продукцією ними реактивних форм кисню, що визначають методом проточної цитофлуометрії.

Відділ лікування механічних жовтяниць

Впроваджені сучасні методи і технології в лікуванні хворих з пухлинами органів гепатопанкреатодуоденальної зони. Особлива увага приділяється хворим, яких госпіталізують з ускладненнями пухлинного ґенезу – механічною жовтяницею, дуоденальною непрохідністю, непрохідністю протоки підшлункової залози, кровотечею з пухлини. Виконуються резекційні методи лікування пухлин печінки та підшлункової залози; симптоматичні та паліативні операції при незапальних захворюваннях підшлункової залози; лапароскопічна інтраопераційна холедохоскопія при жовчокам'яній хворобі.

Відділ екстреної та невідкладної хірургічної допомоги

Відділення надає невідкладну хірургічну допомогу з приводу гострих захворювань органів черевної порожнини:

Гострий апендицит

Гострий холецистит

Шлунково – кишкові кровотечі

Перфоративні виразки шлунку та ДПК

Гостра кишкова непрохідність

Гостра патологія придатків матки та інші.

Хірургічну допомогу надають цілодобово протягом року. У відділі застосовують сучасні хірургічні технології зокрема лапароскопічні, ультразвукові, малоінвазивні та ін.

Відділ лікування хронічних захворювань печінки (хронічний гепатит, цироз) та їх ускладнення

У відділі застосовують методи комплексного лікування захворювань печінки (широко застосовуються методи асцитосорбції, асцитофільтрації, ентеросорбції в комплексі зі штучною печінкою за технологією відділу)

 

Кадровий склад відділення:

Клінічний керівник центру Сусак Ярослав Михайлович д.мед.н професор кафедри хірургії Національного університету імені О.О. Богомольця

Завідуючий відділенням – Лобанов Сергій Миколайович,  кандидат медичних наук, хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж - 35 роки,.

Пляцок Адольф Олексійович – заслужений лікар України, хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 53 років.

Падій Віктор Іванович – старший ординатор, хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 31 років.

Денисенко Валерій миколайович - кандидат медичних наук, хірург вищої кваліфікаційної категорії, доцент кафедри військової хірургії стаж – 36 років.

Ходзинський Олександр Валентинович – хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 18 роки.

Коновалов Євген Петрович – хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 32  років.

Крук Микола Іванович – хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 37  років.

Нікорич Василь Серафимович -  хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 31 років.

Комлик Михайло Михайлович –хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 31 років.

Терлецький Володимир миколайович – кандидат медичних наук, хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 38 років.

Сорока Ігор Васильович –  хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 18 років.

Сличко Іван Йосипович – заслужений лікар України, кандидат медичних наук, хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 22 років

Лобанова Оксана Михайлівна – кандидат медичних наук, хірург першої  кваліфікаційної категорії, стаж – 14 років.

Дирда Олександр Олегович  – хірург першої кваліфікаційної категорії, стаж – 12 років.

Максименко Михайло Васильович – кандидат медичних наук, хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж – 13 років.

Дроздов Андрій Володимирович – хірург другої кваліфікаційної категорії, стаж – 7 років.

Зуб Олександр Іванович – хірург вищої кваліфікаційної категорії, стаж 12 років.

Полосенко Юрій Сергійович – хірург першої кваліфікаційної категорії, стаж 11 років

2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.