КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Завідувач відділення – Федун Сергій Володимирович, травматолог-ортопед вищої категорії, стаж роботи 17 років

Старша медична сестра відділення - Трохименко Н.П.

Контактні телефони:
(044) 518–94–05
(044) 527–69–42

Лікарі відділення:

- Скобенко Олександр Євгенійович, заслужений лікар України, лікар травматолог-ортопед вищої категорії;

- Солдатенко Сергій Віталійович, лікар травматолог-ортопед вищої категорії;

- Василенко Антон Володимирович, лікар травматолог-ортопед вищої категорії;

- Скобенко Євгеній Олександрович, кандидат медичних наук, лікар травматолог-ортопед першої категорії;

- Попов Олександр Володимирович, лікар травматолог-ортопед першої категорії;             

- Самокіш Богдан В’ячеславович, лікар травматолог-ортопед вищої категорії;

- Новіцюк Володимир Федорович, лікар травматолог-ортопед вищої категорії;

- Кокшайкін Іван Сергійович, лікар травматолог-ортопед першої категорії;

- Дмітрієв Дмитро Олексійович, лікар травматолог-ортопед другої категорії;

- Калашніков Антон Володимирович, лікар травматолог-ортопед другої категорії.

Травматологічне відділення №2 створено у 1991 році, як структурний підрозділ КМКЛШМД. Відділення має 30 ліжковий фонд, знаходиться на 10 поверсі 12 поверхового корпусу.

Відділення надає ургентну службу по місту Києву цілодобово. Займається консультативною та лікувально-діагностичною допомогою пацієнтам з широким спектром травматологічної та ортопедичної патології. За рік у відділенні стаціонарно отримують допомогу до 1000  пацієнтів, виконується до 1000 оперативних втручань різного ступеню складності.

У відділенні працює 11 лікарів. З них з вищою категорією - 5 лікарів, з першою категорією - 4 лікарі, з другою – 2 лікарі.

Відділення має багаторічний досвід виконання оперативних втручань на кістках скелету, м’яких тканинах кінцівок та тазового кільця, а саме: традиційний остеосинтез з використанням пластин, поза вогнищевий остеосинтез апаратами зовнішньої фіксації, шов сухожилків різної локалізації, шкірна та кісткова пластика дефектів та інше.

В останні роки у відділенні широко впроваджуються сучасні технології остеосинтезу, зокрема: мінімально-інвазивні методи фіксації переломів з використанням пластин з кутовою стабільністю, інтрамедулярних блокованих стержнів під контролем C-arm.

У відділенні проводиться лікування важких переломів кісток тазу та вертлюгової западини за найбільш сучасними методиками світового рівня.

З 2003 року відділення бере участь у державній програмі ендопротезування крупних суглобів нижніх кінцівок «Турбота про здоров’я киян», окрім цього виконуються понад 100 операцій з ендопротезування кульшового та колінного суглобів (протезами Zimmer, Lima, Evolutis, Smith&Nephew, De Puy, Corentec, Aesculap, W. Link).

Широко застосовуються артроскопічні методи лікування при травмах та захворюваннях колінного, плечового та гомілково-ступневого суглобів, зокрема: артроскопічний дебрідмент, шов менісків та парціальна меніскектомія, пластика зв’язкового апарату колінного та плечового суглобів, хондропластика, артроскопічний асист при внутрішньо-суглобових переломах.

Одним з напрямків роботи відділення є виконання коригуючих оперативних втручань при набутих деформаціях нижніх кінцівок (плоско-вальгусна деформація стоп, варус- вальгус деформація колінного суглобу).

Застосовуються сучасні підходи до діагностики та лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату: ортопедичне УЗД суглобів та м’яких тканин, ЕНМГ, інтра- та параартикулярні ін’єкції, введення PRP (плазмотерапія), ударно-хвильова терапія, ЛФК та механотерапія, тощо.

Нормами в наданні медичного обслуговування є такі параклінічні методи, як комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, УЗД-діагностики, весь спектр лабораторно-діагностичних засобів.

Лікарі відділення приймають активну участь у міжнародних та всеукраїнських з'їздах, конференціях, симпозіумах, засіданнях Київського товариства ортопедів і травматологів - друковані праці, доповіді, тощо. Всі лікарі відділення є членами AO Trauma.

 

2022 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.