КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Сучасний світ не може дозволити собі звичні нам конференції. Тому всі виходять в онлайн формат. Пропонуємо вашій увазі перший цифровий он-лайн конгрес Европейської Асоціації Травми та Ургентної Хірургії. 

Запрошуємо вас переглянути курс відеолекцій, де максимально доступно розказується про особливості ШВЛ у пацієнтів з COVID-19

За цим посиланням ви знайдете пресс-реліз курсу, а також відео і презентації лекторів

Повідомлення про реорганізацію КМКЛШМД в комунальне некомерційне підприємство. 
Повний текст повідомлення знаходиться в прикріпленому файлі

АЛЛЕРГІЯ! КРОПИВ'ЯНКА! Висипання! Сверблячка! Набряк!
Зростання частоти алергічних реакцій захворювань (20% населення) є результатом контакту людини з постійно зростаючим числом алергенів (промислових, харчових, рослинних, побутових, сільськогосподарських, лікарських).

Зміни-2020. Як не пропустити майбутнє? Як працюватимуть заклади охорони здоров’я у 2020 році за договором з НСЗУ? Лікування гострого мозкового інсульту за вимогами НСЗУ. У бригадах екстреної
медичної допомоги працюватимуть парамедики та екстрені медичні техніки.

Це і багато іншого ви зможете прочитати в Дайджесті медичних змін в прікріпленому файлі. 

Великий процент пацієнтів нашої лікарні – постраждалі з мультитравмою. Наші хірурги ніколи не стоять осторонь новітніх стандартів надання допомоги. Одним з передових методів зупинки внутрішньої кровотечі є ендоваскулярна балонна оклюзія аорти(Resuscitative Endovascular Balloon Occlusion of the Aorta (REBOA)). В прикріплених файлах ви знайдете детальну інформацію по цьому методу.

Інформація надана англійською мовою.

Джерела: https://prytimemedical.com/clinical/algorithms-cpgs/

http://www.jevtm.com/top-stent/

 

Лікарі відділення нейрохірургії №2 діляться своїм досвідом лікування новоутворень головного мозку. Презентацію можна скачати в прікріплениї файлах. Нагадуємо, що інформація викладена в презентації являється авторською власністю. У випадку копіювання інформацції - посилання на сайт обовя׳зкове

Частою проблемою при хірургічних операціях та інвазивних втручаннях стає те, що пацієнт приймає варфарин. В прикріплених файлах розміщений гайдлайн 2015 року, де добре розписаний алгоритм дії хірурга, якщо в його практиці трапиться такий пацієнт. Гайдлайн написаний англійською мовою, але дуже простий, і за допомогою  он-лайн перекладача можна зрозуміти складні моменти.

На сьогоднішній день медицина знаходиться в постійному розвитку, тому хорошому лікарю необхідно тримати руку на пульсі не тільки пацієнта, а й новинок в своїй галузі. Найкраще обмін інформацією і практичними навичками відбувається на наукових конференціях. Наші хірурги підготували посилання  на невеликий огляд вітчизняних і зарубіжних конференцій, які можуть стати в нагоді.

Торакальна травма. В вкладеній презентації  Л.В. Згржебловської ви знайдете цікаві слайди по до госпітальному та госпітальному етапах ведення хворих з тора кальною травмою. Найскладніші моменти транспортування, інтенсивної терапії  та хірургічних втручань у таких пацієнтів. Описуються світові рекомендації та досвід спеціалістів КМКЛШМД міста Києва.

Нагадуємо, що інформація викладена в презентації являється авторською власністю. У випадку копіювання інформацції - посилання на сайт обовя׳зкове

Сторінка 1 із 2
2021 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.