КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД
Стіл довідок: (044) 527-69-08. Цілодобово

Ефективне лікування алергічних захворювань можливе в нашій лікарні

АЛЛЕРГІЯ! КРОПИВ'ЯНКА! Висипання! Сверблячка! Набряк!
Зростання частоти алергічних реакцій захворювань (20% населення) є результатом контакту людини з постійно зростаючим числом алергенів (промислових, харчових, рослинних, побутових, сільськогосподарських, лікарських).


Спровокувати алергію можуть:
- сонячне світло (фотоаллергіях)
- пилок і цвітіння рослин
- пил
- продукти харчування
- кліщі в меблів
- віруси, бактерії, грибки
- медикаменти, вакцини
- укуси комах і т.д.
Виникнення алергічних захворювань пов'язано зі зниженням функції печінки, з дефектами імунної реагування, системи біотрансформації і елімінації імунних комплексів.

Вважається, що до алергії призводить аномальна реакція імунної системи на, здавалося б, нешкідливі речовини. Помилково прийнявши їх за «ворожі», організм починає виробляти проти них захисні білки (антитіла), з клітин відбувається викид величезної кількості біологічно активних компонентів. Результат: висипання на шкірі, свербіж, почервоніння очей, чхання, набряк тканин, спазм бронхів і т.д.
Дуже помітну роль в реакції грає гістамін. Розроблено медикаменти - антигістамінні препарати, які блокують дію гістаміну і розвиток алергії. Існують препарати, що перешкоджають викиду активних речовин, які знижують ймовірність розвитку реакції при зустрічі з алергеном.
Контакт з алергеном викликає утворення великої кількості антитіл класу IgE. Ці антитіла фіксуються на тучних клітинах, що виділяють біологічно активні речовини, в результаті з'являється реакція організму у вигляді проявів алергії. При повторному контакті з алергеном його впізнають антитіла, клітини активуються і знову ж викидають медіатори, тільки в більшій кількості. І знову з'являються симптоми алергії, але більш виражені.

Всі медикаменти блокують прояви алергії на певний проміжок часу (дні, тижні, місяці, роки), але вони не прибирають «пам'ять» клітин і не прибирають алерген з організму.

Буває, що традиційні методи малоефективні. Тривалий прийом медикаментів може привести до певних ускладнень. Наростаючі за інтенсивністю алергічні реакції можуть призвести до набряку Квінке.

Підсумовуючи вище написане можна з упевненістю сказати, що еферентні методи лікування є патогенетичним лікуванням !!!!

Після проведеної еферентної терапії відбувається видалення з організму антиген - алергену, медіаторів запалення, лейкотрієнів і імунних комплексів, видалення інгібіторів Т-супресорної активності. Зниження концентрації БАР призводить до відновлення b-адренергічної рецепції, зменшується резистентність до медикаментів. Природна елімінація алергенів поліпшується. Все знову надходять в циркуляцію компоненти гомеостазу, молоді форми клітин, які прийшли на зміну «старим», в оновленій середовищі на більш тривалий термін зберігають свої генетично визначені властивості і функції, що сприяє розриву патологічних кіл.

Лікування:

- виключення контакту з алергеном (по можливості)
- дієта
- ентеросорбція (реком. Карболаін) - відмежовує надходження ентеротоксінов, що підтримують алергічні реакції і сприяє виведенню ендотоксинів.
- плазмаферез
- гемосорбція з анти - IgE
- антигістамінні препарати, гормони (в залежності від тяжкості перебігу, з подальшим зменшення дози і відміною від препаратів).
- УФОК
- озонотерапія

ефекти:
- значне поліпшення загального стану
- клінічне одужання
- тривала ремісія
- збільшення чутливості до медикаментозної терапії

Оригінал- https://www.facebook.com/VladislavaValerievnaAndruishchenko/

2021 © КНП «Київська Міська Клінічна Лікарня Швидкої Медичної Допомоги» - КМКЛШМД. Часткове чи повне використання матеріалів із даного сайту можливе тільки при умові посилання на даний сайт.